Hoşgeldiniz Bugün 12 19 2014
#

Çılgın Hırsız: Minion Rush, Android ve iOS Platformunda

#
ada

Gameloft, Universal Partnerships & Licensing (UP&L) kapsamında Çılgın Hırsız: Minion Rush’ı eş zamanlı olarak her iki platfromda da yayınladı. Dünyaca ünlü filmin oyunu Çılgın Hırsız (Despicable Me) şimdi iPhone, iPad, iPod touch ve Android cihazlarda.

Çılgın Hırsız: Minion Rush oyununda filmin hayranları Minion ile oynama şansını yakalarken, hızlı ilerleyen oyunda diğer mücadeleleri de keşfetme şansına erişecekler. Atlama, zıplama, engel aşma, muz toplama gibi oyunda ilerlemenizi ve sizi “Yılın Minion’u” seçimine aday olma hakkı tanıyacak görevler mevcut.

Filmin şimdiye kadar serilerinde de olduğu gibi Gru’nun laboratuvarı sinematik grafiklerle geliştirilip, en az filmdeki kadar detaylandırılmıştır. Oyuncular Minion’ları kendi taleplerine göre özelleştirip güç yükseltebilirler. Vector’e karşı mücadele de gözden kaçmayan eğlenceli özeliklerinden birisi. Diğer birçok oyundaki gibi lidertahtasında 1.ciliğe oynama ve oyunculara meydan okuma bu oyunda da mevcut.

Her yaşa hitap eden, büyükten küçüğe ailecek de oynayabilceğiniz bu sosyal oyun Çılgın Hırsız: Minion Rush iOS ve Android cihazlarda şimdi bedava. Oyunla ilgili önümüzdeki dönem süpriz hediyeler de sizleri bekliyor.

Çılgın Hırsız: Minion Rush


    Yorum Yap